Snadná Volba

SnadnáVolba.cz je odpovědí pro všechny, kteří v určité cenové relaci hledají to nejlepší dostupné zboží na trhu.

Rozumět všem spotřebičům a vyznat se ve směti jejich parametrů, je v dnešní době nadlidský úkol. Zde máte v podstatě pouze dvě možnosti. Tou první je zatnout zuby a svůj drahocenný čas věnovat studiu, díky kterému pak budete vědět, za co se vyplatí své tvrdě vydělané peníze utratit a co se rovná házení peněz do kanálu. Pak je zde možnost druhá, o poznání snažší. Pohodlně projít porovnání pouze těch nejlepších kousků na jednom místě a z nich pak následně vybrat.

Spoléhat se v tomto ohledu na prodavače, v některých případech spíše podavače, ve specializovaných obchodech, je sázka do loterie. Je to skutečně o štěstí, zda natrefíte na odborníka za slovo vzatého nebo o smůle, když Vám zaměstnanec elektra pouze přečte parametry spotřebičů uvedené na štítku a doporučí to, co si kupuje většina, a to ještě v tom lepším případě. V tom horším doporučení padne na produkt, kterého se potřebuje co nejrychleji zbavit (loňská řada, apod.).

Výše zmíněné ve své podstatě podporuje myšlenku, na které byl projekt snadnavolba.cz postaven. Již dlouhodobě je pro nás elektro koníčkem. U každého z nás se velice často se stávalo, že nás oslovil člen rodiny nebo nejbližšího okolí s prosbou o pomoc při výběru. Přitom vždy padla základní otázka – „co přesně chceš a kolik jsi za to ochoten maximálně dát“. Poté následoval průzkum trhu, pročítání recenzí uživatelů a velkých eshopů, studování výsledků nezávislých testů a závěrečné srovnávání. Výsledkem vždy bylo doporučení několika konkrétních produktů v dané cenové relaci s nejlepším poměrem cena/výkon, popřípadě doporučení, že by měl dotyčný pár korun připlatit a získat mnohem víc. A to je Snadná Volba v kostce.

U nás máte jistotu, že vám nedoporučíme nic, co bychom si v dané cenové relaci sami nekoupili. Nebudeme poukazovat pouze jeden konkrétní produkt, ale hned několik srovnatelných. Protože v rámci každého nákupu musí hrát roli i osobní preference - například značky, designu, barvy apod.